Rezač plazmový max 40A, BMC

Kód: DESPI40
Neohodnotené
Značka: DEDRA
390.30 € / ks 325.30 € bez DPH
Skladom

Profesionálny a ľahký rezač navrhnutý na rezanie vodivých materiálov s maximálnou hrúbkou 12mm. Plazmová rezacia fréza DESPi40 je technologicky vyspelý produkt, určený na rezanie kovov oblúkom ionizovaného plynu (vzduchu).

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny a ľahký rezač navrhnutý na rezanie vodivých materiálov s maximálnou hrúbkou 12mm. Plazmová rezacia fréza DESPi40 je technologicky vyspelý produkt, určený na rezanie kovov oblúkom ionizovaného plynu (vzduchu). Je to nová generácia fréz, ktorá generuje potrebné prúdové hodnoty pomocou elektronických systémov.

Vyznačuje sa malou veľkosťou, nízkou hmotnosťou, významnou energetickou účinnosťou a veľmi dobrými účinkami rezania. DESPi40 je určený na pripojenie vzduchového kompresora, vzduch privádzaný z kompresora cez elektrický oblúk je ionizovaný. Vysoká teplota v jadrách plazmového oblúka a vysoká rýchlosť plazmového prúdu (ionizovaný vzduch) spôsobuje roztavenie rezaného kovu a jeho vyfukovanie z medzery.

Pre správnu prevádzku je potrebný vzduchový kompresor vytvárajúci nízky tlak - 4 bary. Je ideálny pre stavebníctvo, ako aj pre zváračské dielne.

Dodatočné parametre

Kategória: Zváračky
Hmotnosť: 9 kg
Napájanie (V): 230
Nastaviteľný zvárací prúd (A): 20-40
Odporúčaný tlak vzduchu (bar): 4
Priemer elektródy (mm): 3,2
Rozsah hrúbky rezu (mm): 1-12
SKU: DESPI40

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: