Pneumatická bubnová klincovačka, stolárske klince 25–55mm - A533154

Kód: A533154
Neohodnotené
Značka: DEDRA
193.20 € / ks 161 € bez DPH
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
21.6.2023

Pneumatická bubnová klincovačka je nástroj určený pre profesionálov a ľudí, ktorí sa svojpomocne zaoberajú strešnými a stolárskymi prácami. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pneumatická bubnová klincovačka je nástroj určený pre profesionálov a ľudí, ktorí sa svojpomocne zaoberajú strešnými a stolárskymi prácami. Špeciálny priemyselný dizajn klincovačky umožňuje použitie dlhých pások s klincami pri zachovaní pomerne kompaktnej veľkosti. 

Pracovný tlak 5,8-8,3 bar (85-120 PSI) umožňuje efektívnu prácu aj s čo najväčšími klincami a zaisťuje ich správne zatĺkanie. Zariadenie podporuje klince dlhé 25 - 55 mm a s hlavičkou 5,5 - 5,7 mm, priemer 2,1 - 2,3 mm, spojené drôtom v uhle 15 stupňov. Zariadenie sa vyznačuje vysokou rýchlosťou práce - až 3 klince za sekundu. 

Vysokokapacitný jednočinný zásobník a zásobník s bočným plnením pojme až 300 - 350 klincov na cievku, čo sa prejaví v znížení prestojov spojených s nabíjaním nechtov. Bubnová klincovačka PANSAM poskytuje presné nastavenie hĺbky jazdy bez použitia nástrojov, čo vám umožní prispôsobiť silu vášmu materiálu a pracovnej ploche. 

Prístroj má dva prevádzkové režimy - impulzný s jasnou pauzou medzi zábermi a sekvenčný režim, ktorý umožňuje rýchle pribitie klincami, čo zvyšuje komfort používania a umožňuje lepšie prispôsobenie našim potrebám. Pohodlie zaisťuje pohodlná pogumovaná rukoväť, ktorá zaisťuje dobré uchopenie aj pri dlhodobom používaní. Pripojenie pneumatických hadíc k štandardnej 1/4 "rýchlospojke. 

Vlastnosti:

  • Pneumatická bubnová klincovačka - zásobník na nechty spojený vo forme pásky
  • Veľká kapacita zásobníka - až 350 klincov
  • Vysoká rýchlosť práce - až 3 klince za sekundu
  • Vysoká rýchlosť práce, menej prestojov
  • Hĺbku nárazu je možné nastaviť bez použitia nástrojov
  • Pripojenie pneumatickej hadice pomocou rýchlospojky

Dodatočné parametre

Kategória: Dielňa a servis
Hmotnosť: 1 kg
Kapacita zásobníka: 300-350 klincov
Pracovný tlak: 5,8-8,3 bar (85-120 PSI)
Pripojenie: 1/4 "

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: