Dielenský vysávač na sucho-mokro 1400W

Kód: DED6602
Neohodnotené
Značka: DEDRA
152.30 € / ks 126.90 € bez DPH
Skladom

Dielenský vysávač DED6602 je vysoko kvalitné profesionálne zariadenie. Používa spoľahlivý a výkonný motor s príkonom 1 400 W, ktorý dokáže dosiahnuť maximálny prietok vzduchu 151,2 m3 / h.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dielenský vysávač DED6602 je vysoko kvalitné profesionálne zariadenie. Používa spoľahlivý a výkonný motor s príkonom 1 400 W, ktorý dokáže dosiahnuť maximálny prietok vzduchu 151,2 m3 / h. Čo nám v kombinácii s objemnou 20-litrovou nádržou dáva nezameniteľný efekt dokonale výkonného vybavenia pre akýkoľvek typ úlohy . 

Vysoký výkon a vysoká sacia úroveň vysávača umožňujú pracovať v najťažších podmienkach . Bol vyvinutý pre ťažké rekonštrukčné a stavebné práce v spolupráci s elektrickým náradím a spĺňa najvyššie štandardy pri odstraňovaní drobných nečistôt, ako je sadra alebo drevný prach. Vysávač je určený na použitie na stavbách, v stolárskych a lakovníckych dielňach, ale dá sa dobre použiť aj ako garážový vysávač. Prístroj je vybavený kovovou trubicou s nastaviteľnou dĺžkou.

Inovatívny filtračný systém
Vysávač DED6602 s vodným filtrom od spoločnosti DEDRA pracuje v dvoch fázach. V prvej fáze sú v spodnej nádrži zachytávané nečistoty látkovým vreckom, ktoré zadržiava hrubšie frakcie. Potom je nečistota nasmerovaná na vodný filter v hornej nádrži. Nečistoty, ktoré sa nezachytili v tkanine vrecka v dolnej nádrži, sa usadzujú na spodnej časti hornej nádrže.

Perfektné pre brúsky na omietku
Model DED6602 bol vytvorený primárne pre kompatibilnú prácu s brúskami na omietku. Práca v tejto oblasti je v maximálnej možnej miere uľahčená použitím riešení, ako je prídavná zásuvka na 230 V na pripojenie elektrického náradia alebo vodný filter.

Ergonomický dizajn
1. Plynulá regulácia otáčok turbíny
Umožňuje vám zvoliť si optimálne pracovné podmienky vysávača v závislosti od odstránených nečistôt. Výsledkom je väčšia úspora energie, a teda aj energie.

2. Odnímateľné vrece na výstup s objemom 20L
Vďaka vymeniteľnému príslušenstvu, napríklad odolné vrece, už nebude potrebné po naplnení odnášať celé zariadenie. Vrecia sa dajú ľahko a jednoducho vymeniť a použité a naplnené vrecia sa dajú zlikvidovať až po ukončení práce.

3. Zásuvka na 230 V na pripojenie elektrického náradia
Vďaka tomuto riešeniu nie je potrebné ťahať za dva samostatné drôty (pre vysávač a zvlášť pre druhé zariadenie, s ktorým máme v úmysle pracovať), stačí jeden - pre vysávač, ku ktorému je potom pripojené elektrické náradie . Jedným príkladom je pripojenie napríklad brúsky na omietku kompatibilnej s vysávačom DED6602 ako zariadenia na odsávanie prachu. Vysávač sa automaticky spustí po zapnutí elektrického náradia!

4. Vymeniteľný bavlnený filter
Bavlnený filter je navrhnutý tak, aby chránil zariadenie, aby bola jeho životnosť čo najdlhšia a spoľahlivá prevádzka dlhšia. Vďaka možnosti výmeny tohto príslušenstva sa netreba vzdávať celého prístroja, stačí vymeniť zanesený filter. A zariadenie nám bude aj naďalej spoľahlivo slúžiť po dlhú dobu.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k vysávačom
Hmotnosť: 9.5 kg
Emisia hluku (dB): 75
Funkcia na sucho a na mokro: áno
Maximálny výkon pripojeného zariadenia (W): 2000
Napájanie (V): 230 / 50Hz
Objem nádrže (L): 20
Plynulá regulácia otáčok: áno
Pracovná schopnosť zbierať omietku: áno
Priemer pripojenia sacieho potrubia (mm): 40
Rýchlosť prúdenia vzduchu (m3/h): 151,2
SKU: DED6602
Výkon (W): 1400

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: