Vysokotlakový čistič 2300W, 150bar DEDRA

Kód: DED8822
3 hodnotenia
Značka: DEDRA
176.40 € / ks 147 € bez DPH
Dodanie 3-7 dní
Môžeme doručiť do:
26.4.2021

Tlakový čistič je zariadenie určené na náročné úlohy - zvládne väčšinu domácich úloh. Vďaka jednoduchému a kompaktnému krytu a použitým technológiám sú čističeDEDRA ideálne na príležitostné aj každodenné použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlakový čistič je zariadenie určené na náročné úlohy - zvládne väčšinu domácich úloh. Vďaka jednoduchému a kompaktnému krytu a použitým technológiám sú čističeDEDRA ideálne na príležitostné aj každodenné použitie.

Účinnosť  je jedným z hlavných parametrov tlakového čističa, ktorý určuje jeho použitie. V prípade  čističa DEDRA DED8822 poháňaným motorom s nominálnym výkonom  2 300 W  vám parametre umožňujú vykonávať väčšinu úloh, ktoré je možné postaviť pred zariadenia tohto typu. Predložený model je možné použiť na efektívne umývanie vozidiel (automobilov, bicyklov, motocyklov), terás, príjazdových ciest, strojov a záhradného nábytku. 

Ponúka maximálny pracovný tlak  
150 bar a čerpadlo zaisťuje maximálny prietok vody 7,5 l / min, čo je kapacita  450 l / h. Hliníkové čerpadlo  použité v prístroji  zaisťuje dlhú životnosť prístroja. Vysokotlakový čistič je vybavený  8 metrov dlhou flexibilnou tlakovou hadicou  a vodným filtrom. Hadica pohodlne visí na kryte prístroja. Je pripojený k vodovodnej sieti pomocou štandardnej 1/2 “rýchlospojky. Systém zásobovania vodou je vybavený systémom  AutoStop , ktorý obsahuje automatický bezpečnostný ventil, ktorý vypne čerpadlo pri prerušení dodávky vody.

Tlakový čistič sa vyznačuje  pohodlím každodenného používania : je vybavený špeciálnou pištoľovou rukoväťou so spúšťou, ku ktorej je podľa potreby pripojené vhodné príslušenstvo na umývanie. Môže to byť rotačná tryska na čistenie rovných povrchov (napr. Terasy) alebo klasická kefa. Prácu bezpochyby uľahčuje  zabudovaná objemná nádrž na  čistiaci prostriedok . Na distribúciu čistiaceho prostriedku sa používa dýza s nastaviteľnou tryskou (ktorá je štandardnou výbavou zariadenia). Otočením trysky nastavíme nízky tlak vody a očistený povrch alebo zariadenie môžeme pokryť vhodným chemickým prostriedkom. Toto riešenie umožňuje aj optimálnu spotrebu čistiacich látok.

Ergonomická rukoväť a 5 metrový napájací kábel zaisťujú  bezpečné používanie  zariadenia. V spodnej časti zariadenia sú dve veľké pogumované kolieska pre ľahký transport a pohyb po umytej ploche. Háky na lanká sú umiestnené na bočných stranách krytu. Je to zariadenie, ktoré sa ľahko používa, prepravuje a skladuje, pretože nezaberie veľa miesta.

Čistič DED8822 je vybavený motorom s medeným vinutím,  čo zvyšuje životnosť zariadenia, a zabudovaným  čerpadlom z hliníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Vysokotlakové čističe WAP
Hmotnosť: 16 kg
SKU: DED8822
Napätie (V): 230
Menovitý výkon motora (W): 2300
Pracovný tlak (bar): 150
Maximálna účinosť (l/h): 450
Dĺžka hadice (m): 8
Prietok vody (l/hod): 7,5
Stupeň ochrany: IPX5
Systém AutoStop: áno
Zabudovaná nádrž na čistiaci prostriedok: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: