Čistička vzduchu 70 W, 50 m2, LCD, diaľkový ovládač

Kód: DA-P070
Neohodnotené
Značka: DEDRA
397.60 € / ks 331.30 € bez DPH
Skladom

DESCON AIR PURIFIER DA-P070 je elegantný, ľahký, ekonomický a veľmi efektívny prístroj so všetkými aspektmi prístroja optimálny v boji proti alergénom, prachu a smogu.

Detailné informácie

Podrobný popis

DESCON AIR PURIFIER DA-P070 je elegantný, ľahký, ekonomický a veľmi efektívny prístroj so všetkými aspektmi prístroja optimálny v boji proti alergénom, prachu a smogu. Čistička je určená do uzavretých kancelárskych alebo bytových priestorov s účinným vetraním, s plochou do 50 m2. Za 6 minút je schopný vyčistiť vzduch v miestnosti s plochou 20 m2 a výška 2,7 m. Zariadenie je vybavené 3-stupňovým systémom filtrácie vzduchu, ktorý umožňuje 99,97% absorpcie všetkých znečisťujúcich látok vo vzduchu, ktoré priamo ohrozujú naše zdravie a pohodu.

Filtre v čističi DEDRA DA-P070

 1. PP predfilter - Je to prvý stupeň procesu čistenia vzduchu, ktorý zadržiava zo vzduchu väčšie znečisťujúce látky, ako sú napríklad: vlasy, chlpy alebo prach. Tento filter je pripevnený na ráme, takže ho môžete priamo vybrať a vyčistiť ho od prachu alebo vlasov vysávačom.
 2. FILTER HEPA 13 - ktorý nám poskytuje jednu z najvyšších tried filtrácie znečistenia ovzdušia a eliminuje všetky vzduchom prenášané častice väčšie ako 0,3 mikrónu vrátane prachu PM 2,5, peľu, alergénov, plesní, baktérií a vírusov.
 3. Filter s aktívnym uhlím - Eliminuje všetky nepríjemné pachy, cigaretový dym a ďalšie prchavé organické zlúčeniny, ako je benzén alebo formaldehyd.
 4. UV LAMP - Vyžaruje ultrafialové vlny, je úplne zdravotne nezávadné, ale vylučuje všetky mikroorganizmy, ako sú vírusy, baktérie, huby atď.
 5. IONIZÁTOR - Ktorý čistí vzduch reguláciou rovnováhy iónov vo vzduchu, vďaka čomu dodáva efekt sviežosti vzduchu. Ionizátor sa automaticky zapne pri spustení čističa a vypne sa, keď prestane pracovať.

Výhody čističa vzduchu DA-P070

 1. Vysoký prietok vzduchu 483 m2 / h
 2. Užitočné pre miestnosti do 50 m2
 3. Príkon 70 W
 4. Má zabudovaný snímač výmeny filtra, vďaka čomu potrebu výmeny filtra signalizuje blikajúca LED „vymeniť filter“
 5. Vybavený indikátorom úrovne znečistenia ovzdušia prachom PM2,5, ktorý vám umožní rýchlo posúdiť, ako veľmi je znečistený vzduch.
 6. Účinne čistí vzduch od prachu, peľu, húb a smogu
 7. Moderný dizajn, vďaka ktorému sa zariadenie hodí do každej miestnosti, aj tej najelegantnejšej
 8. Ľahký a ľahko sa prenáša
 9. Diaľkové ovládanie pomocou diaľkového ovládača
 10. Dotykový panel s LCD displejom
 11. Ľahko sa používa, čistí

Bojuje proti SMOGU
Smog sa dostane takmer všade a privedie nežiaduce látky do ovzdušia, vody a pôdy, takže ho konzumujú všetky organizmy, ktoré dýchajú, konzumujú vodu a vegetáciu rastúcu na kontaminovanej pôde. Najvýraznejším účinkom vysokých emisií je zvýšený výskyt chorôb dýchacích ciest a rakoviny. Čistička vzduchu eliminuje smog z prostredia na 99%.

Dodatočné parametre

Kategória: Vybavenie domácnosti
Hmotnosť: 9.56 kg
4 pracovné režimy: áno
Detská poistka: áno
Maximálna hladina hluku (dB): 62
Napätie (V): 230
Nočný režim: áno
Odporúča sa pre plochy (m²): 50
Prietok vzduchu (m³ / h): 483
Príkon (W): 70
Rozmery (cm): 680x445x238
SKU: DA-P070

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: