Bezvzduchové striekacie zariadenie na maľovanie 1000W | DED7423

Kód: DED7423
9 hodnotení
Značka: DEDRA
949.50 € / ks 791.30 € bez DPH
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
8.7.2024

Vysokotlakové bezvzduchové striekacie zariadenie od značky DEDRA slúži na rýchle maľovanie stien, stropov, drevených a kovových konštrukcií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysokotlakové bezvzduchové striekacie zariadenie slúži na rýchle maľovanie stien, stropov, drevených a kovových konštrukcií. Maliarsky postrekovač vie pracovať s rôznymi materiálmi - od emulzií a latexových farieb pre nástrek stien, stropov, pivničných miestností a garáží cez glazúry a prostriedky na ochranu dreva pri drevených domov, opláštenie alebo garáží až po antikorózne nástreky oceľových nosníkov.

Možno použiť aj pre vodou riediteľné farby a farby na báze rozpúšťadiel. Prístroj je určený pre profesionálov alebo zručných majstrov, ktorí majú pred sebou kompletné maľovanie a striekanie domov alebo rôznych objektov ako sú steny a stropy, dvere, dverové rámy, nábytok, radiátory, nosníky, zábradlia, okenice, garáže a pod.

Je výborným pomocníkom pre široké spektrum projektov a pre údržbu hotelov, rôznych domovov, škôl a pod. Vhodné všade tam kde je potreba vymaľovať veľké plochy, minimum zašpinenia. Iba drobné čiastočky farby ktoré možno po zaschnutí zamiesť.

Vďaka tomuto prístroju môžete náter natrieť rýchlejšie ako pomocou valčeka a ušetríte tak veľa času a práce. Zanecháva rovnomerný a hladký povlak, nespotrebúva veľa farby a minimálne znečisťuje životné prostredie a vzduch.

Je vybavený systémom dodatočného miešania a čerpania farby z nádoby. Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a s využitím moderných technologických riešení, ktoré sa vyznačujú trvanlivosťou, spoľahlivosťou a presnosťou.


Dodatočné parametre

Kategória: Striekacie zariadenia na maľovanie
Hmotnosť: 20 kg
Dĺžka hadice (m): 15
Max. viskozita: 110 DIN-s
Maximálny tlak (bar): 210
Maximálny výkon (W): 1000
Napätie (V): 230
Prietok (l/min.): 1,8
SKU: DED7423
Typ trysky: 519

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: