Motorová kosačka, BS750EX, 161cc, 53cm - DED8723-53B

Kód: DED8723-53B
4 hodnotenia
Značka: DEDRA
610.20 € / ks 508.50 € bez DPH
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
21.6.2023

Benzínová kosačka na trávu DED8723-53B od spoločnosti DEDRA bola navrhnutá pre starostlivosť o záhradu - zaisťuje krásny vzhľad trávnika.

Detailné informácie

Podrobný popis

Benzínová kosačka na trávu DED8723-53B od spoločnosti DEDRA bola navrhnutá pre starostlivosť o záhradu - zaisťuje krásny vzhľad trávnika. Zariadenie je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a vyznačuje sa veľkým výkonom motora 2500, takže kosenie aj veľmi hustej trávy nie je problémom. Benzínová kosačka na trávu funguje najlepšie v teréne, kde je povrch príliš veľký na to, aby mohol voľne pracovať s elektrickou / batériovou kosačkou, ale stále príliš malý na záhradný traktor.

Vzhľadom na to, že sa jedná  
o samohybnú kosačku s pohonom , nevyžaduje počas prevádzky od používateľa veľa energie. Táto funkcia zaisťuje vyšší komfort a pohodlie práce. Pretlačenie zariadenia cez hustú trávu alebo po svahovitom teréne nevyžaduje žiadne úsilie, pretože kosačka na svoj pohyb používa vlastný pohon.

Šírka kosenia  530 mm  je perfektnou voľbou pre záhradu, ľahko umožňuje rýchle kosenie stredných a väčších trávnatých plôch. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného plastu, ktorý zaisťuje odolnosť a odolnosť proti poškodeniu. Predný kryt zariadenia je navyše vyrobený z kovu.

Má výkonný a spoľahlivý motor vyrobený motorom Briggs & Stratton s objemom 500 . Patentovaný motor s priamym spätným ventilom (DOV®) poskytuje väčší krútiaci moment a menej hluku a vibrácií. Vydrží dlhodobú prácu a rôzne poveternostné podmienky. Používatelia mu okrem iného veľmi dôverujú, pretože  sa vyznačuje dlhou životnosťou a efektívnosťou. Technológia ReadyStart motora uľahčuje naštartovanie motora bez jeho naštartovania.

ŠTYRI FUNKCIE V JEDNOM ZARIADENÍ

1. Kosačka má nastaviteľnú rýchlosť. Táto funkcia je užitočná pri prispôsobovaní rýchlosti kosačky jej obsluhe. Táto funkcia sa navyše často používa, napríklad pri kosení veľmi vysokej trávy alebo na nerovnom teréne.

2. Konvenčné kosenie so zberom trávy. Súčasťou zariadenia je ľahký 65-litrový zberač trávy. Ideálna voľba, keď chcete, aby váš trávnik zostal čistý. Pohodlná rukoväť umožňuje efektívne a ľahké vyprázdnenie koša. Je skladací, takže pri skladovaní nezaberie veľa miesta. V koši je indikátor plnosti.

3. Bočné vypúšťanie, aby sa odrezky rovnomerne rozložili po trávniku, ak nie je potrebné zhrabanie odpadu.

4. Kosačka vybavená mulčovacím systémom, čo je moderná starostlivosť o trávnik , ktorá spočíva v kosení a mletí rastlín a pokrytí povrchu trávnika tenkou rovnomernou vrstvou. Je to ekologický spôsob, ako udržať trávu zdravú . Zvyšky sa rozložia a stanú sa prírodným výživným hnojivom pre trávnik. Mulčovanie zároveň znižuje odparovanie vody z pôdy a trávnika, zabraňuje erózii pôdy a  spomaľuje rast buriny .


HLAVNÉ VÝHODY

1. Zdvihový objem - 161 cm3
2. Rýchlosť otáčania - Rýchlosť otáčania na úrovni 2 800 otáčok za minútu umožňuje zariadeniu slobodne pracovať.
3. Výkon motora - Motor pracuje s výkonom 2,5 kW alebo 3,4 HP.
4. Objem olejovej nádrže - 0,6 litra
5. Objem palivovej nádrže - 1,0 litra
6. Kovový kryt - Predný kryt prístroja je vyrobený z odolného kovu.
7. Regulácia rýchlosti - Táto funkcia umožňuje prispôsobiť rýchlosť kosačky aktuálnym potrebám.
8. Kôš - Kombinácia plastového krytu a sieťového koša zaisťuje v zadnom zberači trávy primeranú pevnosť a objem až 65 litrov. Po dokončení práce zaberaný košík zaberá vďaka pružnej sieti málo miesta.
9. Centrálne nastavenie výšky kosenia - Výber výšky kosenia nastavený centrálne na jednom mieste. Na výber je 5 výšok kosenia: 25 - 75 mm.
10. Šírka rezu 530 mm - Umožňuje ľahké a rýchle kosenie väčších plôch trávnika.
11. Jazdite - Pohon v kosačke zaisťuje vysoký komfort a pohodlie práce.
12. Ručné spustenie - Na spustenie zariadenia sa používa tradičný manuálny štartér.
13. Veľké cestné kolesá - Umožňujú vám prekonávať prekážky a nerovnosti na trávniku. Vďaka nim je prevádzka zariadenia mimoriadne ľahká a príjemná. Priemer koliesok je 20 a 28 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Kosačky
Hmotnosť: 38 kg
Motor: 750EX Series ™ DOV®
Nastavenie výšky kosenia: 6 možností
Objem koša (l): 65
Objem motora (cm3): 161
Objem olejovej nádrže (l): 0,6
Objem palivovej nádrže (l): 1,0, 95
Otáčky (ot./min): 2800
Rozmery kolesa (cm): 20/28
Šírka kosenia (cm): 53
Štartovanie: manuálne
Výkon motora (W): 2500
Výrobca motora: Briggs & Stratton
Výška kosenia (mm): 25-75

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: