DEDRA Brúska na sadrokartón a sadrové omietky 750W - Žirafa

Kód: DED7766
Neohodnotené
Značka: DEDRA
214.80 € / ks 179 € bez DPH
Skladom

Bezprašná povrchová brúska na omietku a sadrokarton DEDRA DED7766 je určená na brúsenie omietky a sadry. Elektronická plynulá  regulácia otáčok vám umožňuje prispôsobiť rýchlosť kotúča brúsenému materiálu, a tým získať lepšiu kontrolu nad prácou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezprašná povrchová brúska na omietku Dedra DED7766 je určená na brúsenie omietky a sadry. Elektronická plynulá  regulácia otáčok vám umožňuje prispôsobiť rýchlosť kotúča brúsenému materiálu, a tým získať lepšiu kontrolu nad prácou. 

Zariadenie má dlhý napájací kábel a integrovaný systém odsávania prachu pozostávajúci zo sacej hadice dlhej 4,5 metra a vrecka na prach. Vďaka skutočnosti, že motor je namontovaný priamo vedľa čepele, sa pohon prenáša cez ozubené koleso. Toto riešenie eliminuje pohon cez kábel a zaručuje dlhú a bezproblémovú prevádzku.

Nastaviteľná výška výložníka umožňuje zvýšiť alebo znížiť rozsah brúsenia zariadenia. Vďaka možnosti zloženia výložníka, ako aj pribaleného kufra je skladovanie bezproblémové.

Prístroj je ľahký  a  praktický a mäkká pogumovaná rukoväť zvyšuje komfort práce . Tento výrobok je vyrobený z najkvalitnejších materiálov a s využitím moderných technologických riešení, preto sa vyznačuje  odolnosťou, trvanlivosťou a dlhou životnosťou . Brúska je vybavená kotúčom na suchý zips na pripevnenie brúsnych listov s priemerom 225 mm. Vďaka montáži disku na suchý zips je ich výmena rýchla a bezproblémová.

Zariadenie má schopnosť odstrániť segment kefy pri brúsnej doske, čo umožňuje brúsenie blízko okraja. Hlava je pohyblivá, takže ľahko dosiahnete na akékoľvek miesto na pracovnej ploche.

Zariadenie má okolo ciferníka 360 ° LED podsvietenie , takže na osvetlenie steny nemusíte používať ďalšie halogény. Pracovná plocha je osvetlená presne tam, kde brúsime, vďaka čomu je práca precíznejšia a ľahšie sa dosahuje zamýšľaný efekt.

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsky na sadrokartón a omietku
Hmotnosť: 7 kg
Dĺžka hadice (m): 4,5
Napájacie napätie (V): 230 / 50Hz
Otáčky (ot./min): 1000-1850
SKU: DED7766
Výkon (W): 750

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: